Scroll Top
GİZLİLİK POLİTİKASI

FONEX TRADE GİZLİLİK POLİTİKASI

FONEX TRADE, GMT KIYMETLI MADENLER KUYUMCULUK DANISMANLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI’nin markasıdır. müşterilerinin hem etkileşim ilişkisi sırasında hem de sonrasında gizliliğini, gizliliğini ve güvenliğini FONEX TRADE’nin sağlayabileceği en üst noktada sağlamak için seviyesini en iyi şekilde tutmaktadır.

Bir müşteri FONEX TRADE’ye kaydolduğunda, müşterinin kimliğini, yatırımını ve ticari hesaplarının güvenliğini doğrulamak için gerekli olan bazı özel bilgilerin FONEX TRADE ile paylaşılmasına izin vermeyi onaylar. Bu bilgiler, müşterilerimizin ticaret tesislerinin güvenliğini sağlayan uluslararası kara para aklama yerleşkesine yönelik sıkı doğrulama prosedürlerimiz nedeniyle toplanır.

Kişisel bilgilerinizi güvence altına almak ve siz değerli hizmet kullanıcılarımızın haklarını korumak önceliğimizdir. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız kişisel veri kategorilerini, toplama yöntemlerini, verilerinizi nasıl kullandığımızı ve güvence altına aldığımızı, kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimizi ve bu verileri neden işlediğimizi açıklar. Bu politika, veri uygulamalarımız ve size bu verilere ilişkin haklarınız hakkında içgörüler sunarak sizi bilgilendirmeyi amaçlar.

Gizlilik politikamızı düzenli olarak değiştirme hakkını saklı tutarız ve bu güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmanız son derece önemlidir. Bu politikada yapılan herhangi bir değişikliği önemli kabul ederiz ve bu tür revizyonların tüm hizmet kullanıcılarımızı, özellikle saygıdeğer yatırımcılarımızı, bilgilendirmek için sorumluluğumuz vardır.FONEX TRADE ile ilişkili olan bireyler, çalışanlar veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları gibi, kişisel verilerinin işlenmesi, iş ilke ve politikalarımız çerçevesinde ve var olan sözleşmeli ilişkileri çerçevesinde gerçekleşir.

Yukarıda belirtilen gizlilik anlaşmasında “biz,” “bize,” “şirket,” veya “.FONEX TRADE” terimleri,  GMT KIYMETLI MADENLER KUYUMCULUK DANISMANLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI’ne  dahil olan şirketlerimize referansla kullanılmaktadır. MARKETS GLOBAL ELEKTRONİK HİZMETLER LİMİTED ŞİRKETİ, bağlı bir kuruluş olup, BÜYÜKESAT MAH. KOZA 1 CAD. İKLİM APT. NO: 155 İÇ KAPI NO: 4 ÇANKAYA/ ANKARA  adresinde bulunmaktadır.

Benzer şekilde, bu gizlilik politikasında “siz,” “sizin,” veya “kendiniz” terimleri, kişisel verilerinizin işlendiği potansiyel yatırımcılar ve bireyler için kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz kimlik bilgilerini doğru ve güncel olarak vermeyi taahhüt eder. Bunun yanı sıra gerçek isimleriyle üye olduklarını, kendileri için yatırım yaptıklarını ve hiçbir sebeple hile ve taklit ile ilgili herhangi bir davranış arayışı içinde olmadıklarını kesin olarak beyan ederler.

FONEX TRADE’nin veri toplaması; müşterilerin web sitesi ile etkileşim davranışları hakkında veri toplayan çerezlerin değiştirilmesine ek olarak, müşteriler tarafından talep üzerine beyan edilen verileri içerir. Müşteri veri toplama araçları, müşteri güvenliğinin sağlanması için kullanılır ve yalnızca FONEX TRADE bünyesinde doğrulama, güvenlik ve gizlilik bakımından sorumlu personel ile paylaşılır.

FONEX TRADE, müşterilerimizin veya eski müşterilerimizin yazılı izni olmaksızın, yasalarca veya hesapların korunması ve kişisel bilgilerin güvenliği için doğrulama analizi için gerekli olmadıkça, hiçbir tür özel veya gizli bilgiyi üçüncü şahıslara ifşa etmeyecektir.

Müşteriler, verdikleri bilgilerin tamamının veya bir kısmının FONEX TRADE adına müşteri hesapları, FONEX TRADE ve FONEX TRADE adına FONEX TRADE ile yapılan işlemler için FONEX TRADE giriş yaparak kabul eder ve kullanılmasına izin verir. FONEX TRADE ve FONEX TRADE’nin ürün ve hizmetleriyle gönüllü etkileşim vesilesiyle. Müşterilerin FONEX TRADE ile olan tüm etkileşimleri FONEX TRADE tarafından kaydedilecek ve FONEX TRADE ile müşteri arasında herhangi bir anlaşmazlık çıkması durumunda kullanılacaktır.

FONEX TRADE, müşterilerinin gizliliğini sağlamak için veri koruma prosedürlerini uygulamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. FONEX TRADE, müşterilerin gizli bilgilerinin güvenlik korumasını sürdürmek için veri koruma politikasını güncelleyeceğini garanti eder.

FONEX TRADE, bazen FONEX TRADE veya cfs veya finansal piyasa yatırımları hakkında bilgi vermek için telefon veya e-posta yoluyla müşterilerle iletişime geçebilir. Buna ek olarak, FONEX TRADE promosyonlar için benzersiz bilgiler sunmak üzere telefon veya e-posta yoluyla müşterilerle zaman zaman iletişime geçmeyi dört gözle bekleyebilir. Müşteriler kayıt sırasında kullanım koşullarını onayladıkları gibi kayıt olduklarında da bu tür iletişimi onaylarlar. Bir müşterinin, FONEX TRADE tarafından temasa geçilmemesini talep etmek için FONEX TRADE’e arama veya e-posta gönderme hakkı vardır.